Акумуляторна батарея 51,2В 100А/г 5100Вт/г TSOL-B100E-S LiFePO4 для інверторів ACU/HSU
Код товару:90023695
bat
batbat_14_620620473_4474072591_5919158165_1365310799
Акумуляторна батарея TSOL-B100E-S LiFePO4 з номінальною напругою 51,2 В і ємністю 100 А/г (5100 Вт/г) є потужним рішенням для зберігання енергії в сонячних системах та інших енерге ...Прочитати більше
Товар в наявності 3 товар є на складі
У кошик
  • Опис
  • Додаткові параметри
Акумуляторна батарея TSOL-B100E-S LiFePO4 з номінальною напругою 51,2 В і ємністю 100 А/г (5100 Вт/г) є потужним рішенням для зберігання енергії в сонячних системах та інших енергетичних установках. Вона використовує технологію літій-залізо-фосфатних (LiFePO4) елементів, що забезпечує високу безпеку, стабільність та довговічність. Завдяки великій ємності, ця батарея здатна зберігати значні обсяги енергії, що дозволяє забезпечувати безперервне живлення вночі або під час несприятливих погодних умов. Вона характеризується тривалим терміном служби (до 6000 циклів заряджання-розряджання), а також швидким процесом зарядки. Її переваги включають високу ефективність, надійність.
Додаткові параметри
від 0°С до +60°С
5 років
12 міс.
Сірий
Метал
Літій-Залізо-Фосфатний
51.2 В