fbpx

Ми працюємо! +38 (099) 170-61-20 | Viber

Як все починалось...

Торгівельна марка Delux

Торгівельна марка Delux

Торгівельна марка Delux була зареєстрована в Україні в 2005 році. З моменту заснування Delux постійно знаходиться в авангарді брендів які популяризують новітні технології в освітленні серед вітчизняних споживачів. 14 років передових розробок, впровадження новацій та постійного удосконалення допомогли продукції Delux заслужити репутацію надійних, безпечних та енергоефективних світлотехнічних виробів.

Нова стратегія розвитку

Нова стратегія розвитку

Новий етап розвитку торгівельної марки почався в 2015 році, коли до керування брендом долучилася компанія Софілайт. В стислі строки нова команда спеціалістів розробила та почала втілювати у життя нову стратегію розвитку бренду суть якої, перш за все, полягає у жорсткому контролі якості продукції. Крім того був здійснений ребрединг торгівельної марки, а асортимент продукції Delux розширився до 2 тис. найменувань, від звичайних лампочок до «розумних» світлодіодних світильників на пультах дистанційного керування. Напрямок розвитку бренду змінився з «традиційного» асортименту, на сучасний, світлодіодний.

Найширший асортимент

Найширший асортимент

За 14 років енергозаощаджучі лампи Delux набули неабиякої популярності та зараз освітлюють помешкання мільйонів українців. Сьогодні покупці можуть придбати світлодіодні джерела світла Delux для будь-якого освітлення: від інтер’єрного та домашнього до ландшафтного освітлення, рішень для правильного освітлення робочих місць, підводного освітлення, систем прожекторів для місць продажів, а також архітектурного підсвічування, де світло покликане підкреслити архітектуру будівель. Бренд Delux в даний час пропонує найширший асортимент світлодіодних джерел світла на ринку, а це більш ніж 100 позицій.


Виробництво за європейськими стандартами

Позитивний досвід

Позитивний досвід

За прикладом компаній Philips та Osram ми організували виробництво власної продукції на декількох площадках в залежності від товарних груп та моделей продукції. Якщо говорити про світлодіодні лампи та прожектори Delux, їх виробництво розташоване в місті Нінгбо, Китай. Підприємство було відкрите кілька років тому і сьогодні спеціалізується на виготовленні виключно світлодіодних джерел світла.

Впровадження інновацій

Впровадження інновацій

Завдяки постійним інноваціям, які систематично вводяться на виробництві, а також системі перевірки якості, підприємство зайняло провідні позиції в галузі за короткий проміжок часу. Сьогодні всі LED лампи виготовляються відповідно до вимог міжнародних стандартів. Виробництво сертифіковане наступними організаціями: CE, TUV, KEMA, KEUR, FIMKO, DEMKO. Торік виробничі цехи заводу отримали сертифікацію ISO 9001-2008.


Перевірка якості

Власна лабораторія з перевірки якості

Власна лабораторія з перевірки якості

Для перевірки якості продукції в структурі бренду працює власна лабораторія, фахівці якої проводять моніторинг зразків продукції для виявлення дефектів на всіх стадіях виробництва. Лабораторія укомплектована високоточним перевіряючим устаткуванням, яке дозволяє виявити невідповідність стандартам в будь-якому з компонентів джерел світла. Крім того, вітчизняні фахівці постійно працюють над розробкою нових ламп, а також підвищенням якості вже існуючих світлодіодних джерел світла.

Якість та енергозаощадження

Якість та енергозаощадження

Завдяки потужному дослідницькому майданчику, ми постійно запускаємо у виробництво нові лампи, які потім потрапляють до вітчизняних споживачів під брендом Delux. Окремо варто відмітити постачальників компонентів для LED ламп та прожекторів, якими виступають лише перевірені компанії, які працюють на ринку не менше 10 років. Сьогодні всі зусилля нашої команди націлені на створення максимально великого асортименту продукції Delux, який зможе гарантувати споживачеві поліпшення співвідношення між якістю освітлення та енергозаощадженням.

Торгівельна марка MAGNUM

Торгівельна марка MAGNUM

Торгівельна марка MAGNUM - це молодший брат бренду DELUX.
Під брендом MAGNUM випускається невеликий ассортимент «хітових» позицій з найкращим співвідношенням «ціна-якість». Оптимізація ціни відбувається за рахунок виготовлення великих партій товару. Гарантійний термін – 1 рік.

 

 

Є пропозиції чи нові ідеї? З радістю чекаємо на Ваше звернення.