fbpx

  • Header1

Доставка та оплата

Доставка

Доставка товарів здійснюється Новою Почштою - БЕЗКОШТОВНО! Мінімальна сумма замовлення складає 1000 грн. Середній строк очікування - близько 1-3 днів. Ви отримаєте SMS-повідомлення від Нової Пошти, коли заказ поступить на відділення. Ви також можете при бажанні завчасно відслідковувати замовлення на сайті Нової Пошти, перед цим уточнивши у нашого менеджера номер накладної. Не забувайте при отриманні замовленні  взяти з собою документ, який посвідчує особистість для пред'явлення співробітнику Нової Пошти. Товар перед відправкою страхується на повну вартість. При отриманні перевіряйте товар у присутності співробітника компанії-перевізника. У випадку недокомплекта або недостачі товару необхідно буде скласти акт невідповідності. При пошкодженні упаковки або знаходженні фізичних ушкоджень товару Ви маєте право відмовитися від посилки або пред'явити претнезію до компанії-перевозника. У випадку виникнення данної ситуації обов'язково пишіть на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з максимально точними деталями (фото пошкоджених упаковок, товару, акта невідповідності). 

Способи оплати

1. Накладним платежом

Оплата проводиться після перевірки відповідності посилки замовленню і товарному чеку. Зверніть увагу, що при отриманні замовлення в Новій Пошті Ви підписуєте акт прийому-передачі, який підтверджує факт вашої перевірки товару на  відповідність заявленому зовнішньому вигляду, комплектації і не маєте претензій до інтернет-магазину і компанії-перевізника. 

2. Безготівковий розрахунок

Після оформлення замовлення наш менеджер зв'язується з Вами, і при виборі безготівкового розрахунку вдправляє рахунок-фактуру, яку Ви можете оплатити з розрахункового рахунку Вашого підпприємства або у кассі будь-якого відділення банку.