• Header1

Наші переваги

Асортимент

Асортимент

Асортимент світлотехнічних товарів «Delux» налічує більше 2 тис. позицій - від класичних джерел світла до прожекторів для освітлення футбольних полів. «Delux» завжди пропонує інноваційні рішення в області світлотехніки, що побудовані на засадах енергоефективності, сучасності та витонченого стилю. Саме тому в більше ніж 70% продукції, що виробляє «Delux», використовуються світлодіодні ехнології.

Висока якість

Висока якість

Багатоступеневий контроль якості продукції «Delux» дозволяє не тільки значно покращити її рівень, а й значно зменшити кількість рекламацій. Перший рівень контролю якості виробленої продукції – тестування примірників безпосередньо на заводі. Другий рівень контролю якості проводиться незалежними спеціалістами у обладнаній за кращими світовими стандартами лабораторії.

Гарантія

Гарантія

Термін гарантії на джерела світла «Delux» становить 2 роки. Якість компонентів, з яких складається продукція «Delux» дозволяє гарантувати довготривалу роботу виробів. Завдяки великій увазі, що приділяється виробником щодо дотримання норм та стандартів якості, термін експлуатації деяких пристроїв «Delux» становить декілька десятирічь.

Професійна команда

Професійна команда

Команда працівників «Delux» - це професіонали своєї справи з великим досвідом та щирим серцем. Наші співробітники постійно проходять навчання та відвідують для обміну досвідом кращі фабрики світу. Участь професіоналів «Delux» у міжнародних виставках дає можливість не тільки впроваджувати нові технології в виробництво продукції, а й презентувати компанію всьому світові. Ми відкриті для співпраці та готові допомагати Вам у вирішенні будь-якого питання.

Прогрес

Прогрес

Продукція «Delux» постійно оновлюється з урахуванням новацій та трендів, що існують на ринку. Ми завжди прислуховуємось до Ваших поряд і будемо вдячні за будь-які відгуки та пропозиції. Змінимо цей світ на краще разом !

Є пропозиції чи нові ідеї? З радістю чекаємо на Ваше звернення.